ENGLISH VERSION                 POLSKA WERSJA                 DIE DEUTSCHE FASSUNG                 


Oferta

Cennik

Infrastruktura

Atrakcje

Wakacje z maluchem

Współpraca

Ośrodek

Dojazd

Kontakt
Andrzej Zatorski

Śladami Łemków

 

Historia społeczności
Skansen w Zyndranowej

 

Beskid Niski

Opis

Galeria

 

Gospodarstwo pod lupą

W plenerze

Łemkowie

Wakacje z maluchem

  Termin wczasów dla mam wraz ze swoimi pociechami:

 • 17 - 23.07.11r.

  Sport i relaks z niemowlęciem to wyjątkowa perspektywa odpoczynku. Wakacje z maluchem są zaplanowane z myślą o energicznych mamach, pragnących odpocząć na sportowo. Łączą możliwość podziwiania widoków Beskidu Niskiego i rozkoszowania się smacznymi daniami przyrządzanymi z produktów ekologicznych upraw.

  Pozwalają poczuć w płucach krystaliczną świeżość górskiego powietrza podczas sparingu lub nauki gry w tenisa w otoczeniu kwiecistych łąk. Skorzystania z joggingu ze światowej sławy mistrzynią w maratonie. Mamy wraz ze swoimi maluchami mogą skosztować wesołej zabawy na wycieczce rowerowej w otoczeniu Jaśliskiego Parku Krajobrazowego. Mamy mogą poćwiczyć ze swoją pociechą. Podczas ćwiczeń maluszek może służyć jako dodatkowe obciążenie.

  Instruktorka uczy również jak trzymać oraz podnosić pociechę bez szkody dla naszego kręgosłupa. Wieczorem po przeżyciach dnia można przyjrzeć się parzeniu japońskiej herbaty lub pozwolić sobie na rozluźnienie mięśni pod zręcznymi palcami masażystki. Pogawędzić z psychologiem o potrzebach maleństwa.

  Pomysł powstał pod wpływem marzeń mamy spędzającej dzień ze swoim niemowlęciem i tęskno wspominającej swoje sportowe wyczyny, które dawały energię do życia i pomagały utrzymać figurę. Szczegółowe poszukiwaniach potwierdziły, że mamy są nadal zainteresowane możliwością spędzenia aktywnie czasu i opiekowania się swoim maleństwem.

   

   

   

   

 • Sonda
  Co powinien posiadać przede wszystkim Twój wymarzony pensjonat w górach?

  Dobrą kuchnię
  Infrastrukturę sportową
  Nienaganny wystrój pokoi
  Fachowych pracowników
  Ciszę i spokój
  Miejscowości

  Hyrowa

  Jasiel 
  Jaśliska
  Dukla
  Żarnowiec

  Dodatki

   

  Linki